fbpx

O inwestycji

Kiedy zdecydowaliśmy się na realizację naszej inwestycji to wzięliśmy pod uwagę kilka istotnych czynników.Nowy Targ, jako stolica Podhala i najstarsze miasto regionu, lokalizację w starej części Nowego Targu oraz warunki do mieszkania jakie stwarza okolica. Te trzy aspekty determinowały nasze podejście to projektu.

Dzięki temu zaprojektowaliśmy atrakcyjną wizualnie bryłę, która jest nowoczesna, ale nawiązuje do budownictwa podhalańskiego. Nie będzie stanowiła dysonansu, a wręcz przeciwnie stanowić będzie podkreślenie nowoczesnego i rozwijającego się miasta.

Położenie w ścisłym centrum Nowego Targu, ale jednocześnie na uboczu pozwoliło nam znaleźć przestrzeń gwarantującą spokój, ograniczony ruch samochodowy i pieszy oraz warunki, które pozwolą na odpoczynek po całym dniu pracy. Jednocześnie lokalizacja inwestycji w ścisłym centrum zapewnia dostęp do najważniejszej infrastruktury jak: przedszkola, szkoły, przychodnie, restauracje, sklepy itd. w zaledwie kilka minut.

Sprostanie współczesnym potrzebom mieszkaniowym nie jest wcale łatwe. Nie mniej jednak, stworzyliśmy projekt odpowiadający potrzebom osób samotnych jak i rodzin z dziećmi.

Image

Przelot dronem nad inwestycją czerwiec 2020

Aktualności

Powstają mury I piętra

01-04-2020 r.

Lejemy I płytę

04-03-2020 r.
Prace idą pełna parą!!! Pogoda sprzyja.

Prace zbrojeniowe

20-01-2020 r.
Trwa realizacja płyty dennej i prace zbrojeniowe ścian garażu budynku.

Ruszyły pierwsze prace

19-11-2019 r.
Kończymy porządkowanie terenu inwestycji. Rozpoczynamy palowanie i wykop pod budynkiem.